środa, 7 maja 2014

Przez Mansona o świecie.

Siedzę na łóżku , (no dobra leżę ) czytam książkę. Ni z tego ni z owego myślę sobie "a zerknę do biografii Mansona". Tylko co ja chcę przeczytać? O jego ekscesach seksualnych ? o tonie kokainy którą wyćpał ?o tym jak zgodził się na aborcję? Nie. To wszystko już wiem. Już raz się tym jarałem. Starczy.
Myśląc dalej ( tak , wiem , rzadko bo rzadko , ale mimo wszystko w moim mózgu zachodzi taki proces... nie polecam, strasznie głowa po tym boli) zadałem sobie pytanie ( tak, wiem.. autyzm) Co mnie do cholery w nim jara , przecież wszystkiego kawałki które lubię , są coverami (sweet dream's , tainted love , this is hallowen itd ) , jego głos nie jest oszałamiający , a samo jego życie jest obrzydliwe. Tak obrzydliwe. Obrzydliwie piękne , dla szarego nastolatka który widzi to co się dzieje w jego domu , szkole, kraju (itd) i nie może , nie ma siły , albo nie chce mu się nic z tym zrobić. Wtedy zagłębiasz się w ohydny teledysk do Tainted Love , widzisz jak koleś który jest brzydki , musi malować twarz , ma "pedalską grzywkę"i masę szram na całym ciele - ląduję z całkiem niczego sobie kobietą , w baseniku i bezkarnie ją obmacuje , gdzie ty , zwykły szary człowiek pochodzący z zapadłej dziury gdzie nawet The Bill nie przyjedzie , już dawno dostał by w pysk. No chyba że taką dziewczynę wcześniej byś naćpał , i wrzucił do basenu ,ewentualnie mogło by coś z tego być. Wtedy w twoim mózgu ( o ile go posiadasz , co jest cennym darem od boga ) rodzi się myśl "Kurde , będę jak on! inny , nie zrozumiany , samotny( do czasu) ODZNACZAJĄCY SIĘ (co dzisiaj chyba nikomu już nie wychodzi) będę po prostu cool! ". Nie oszukujmy się, każdym w życiu miał "fazę" że chce być jak Jan Błachowicz , Niekryty Krytyk , złodziej z ulicy obok czy przydrożny dealer. Tylko co z tego jeśli ty nie zarobisz na tym miliona , bo żyjesz w społeczeństwie rządzonym przez świnkę Pigi w stroju Rihanny i jesteś nie zrozumiany. No , i cały czas jesteś kopią kogoś kto robi show , ogromne show i ciągle ma nowe pomysły. Stajesz się zerem i dla ideałów po trzech latach liceum , czterech techniku czy nie ukończonym gimnazjum pracujesz skręcając długopisy.  Albo jesteś kimś (tak jak ja :) ) który myśli że jest super fejmem wśród znajomych a tak naprawdę można się z Ciebie ( i mnie - bądźmy solidarni) dobrze pośmiać albo porobić "bekę" ciągnąc "nas" za język.
Reasumując
Nie wiem , czy dotrze do Ciebie to co właśnie pisze i wrzucę na bloga , czy też dalej będziemy się śmiać. Ale wiem jedno. Nastały ciężkie czasy. Nie dlatego że Rosja(Rosja=Putin!!) szaleje , czy panuje ogólnoświatowy kryzys. O nie,nie nie. Świat to debilny organizm kreowany przez nas ludzi , a upadł już tak nisko że lepiej od Mozarta , sprzeda się każdy szit i tanie gówno. Dlaczego? Bo jest ohydne, obrzydliwe i  z poza kanonu rzeczy które wolno robić.Nie wystarczą już gołe cycki , czy seks w wannie z Frytką.Spełniaj obrzydliwe marzenia, fetysze etc , a zarobisz. Chcesz ujeżdżać świnie? Zrób to , wrzuć do sieci i zarabiaj z reklam. Chcesz pokazać jak robisz kupę , albo oddajesz mocz na kobietę? Napisz o tym ! Hajs hajs. Obrzydliwość obrzydliwość. Afera afera. Tym się dziś żyje , nie piwkiem w plenerze ,nie spacerkiem po lesie  czy dobrym blantem spalonym tak żeby nie widzieli rodzice , ale tak żeby był fejm dla znajomych.
 A szkoda..W sumie. Nie. Idę oglądać jak ktoś pali dzieci w Syrii. :))
P.S 600dni-O.S.T.R &Hades.
                                                                                Polecam Mateusz GROM Plichta.
A no , i serio lubię Mansona. Jest obrzydliwe piękny.

1 komentarz:

  1. Jak miło zobaczyć, że ktoś jeszcze myśli na tym świecie.
    Jak miło zobaczyć ten uśmiech pana M.
    Jak miło tutaj coś przeczytać.

    OdpowiedzUsuń